Hakkımızda

/Hakkımızda

Jersey Et & Gıda

Et ve gıda ürünlerine dair her şey…

Jersey Et ve Süt Gıda Ürünleri, İlhan Üstünel tarafından 2015 yılında kurulmıştur. Et ve süt ürünlerinde edinmiş olduğumuz tecrünelerimizi siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde sunmaktan gurur ve onur duymaktayız. Doğal, taze, sağlıklı ve güvenilir ürünler ile insan sağlığı önceliğimiz ve kaliteyi her şeyin üstünde tutan iş anlayışı ile kaliteli, lezzetli ve sağlıklı et & süt ürünlerini sofranıza, restaurantınıza getirmekteyiz. Önceliklerimiz ahlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak. Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek tedarik yapmak. Tüketicilerin et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler tedarik etmek. Gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde tedarik yaparak insan sağlığını korumak.

Otel restaurant şarküteri cafe  olmak üzere geniş portfolyaya sahip tüm kurumlara en kaliteli ve uygun fiyatla kapınıza kadar hizmet vermekteyiz.

Jersey Et ve Gıda Ürünleri

Et, süt ve gıda ürünlerinde en taze ve organik lezzetler sizin için hazırlanıyor. Ürünlerimiz için bizimle iletişime geçtiniz mi?

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELE

Bizden Haberler

Jersey Et hakkındaki en güncel haberler…

Web Sitemiz Yayında!

Web sitemiz yeni yüzüyle yayında. Web sitemizi mobil, tablet ve bilgisayar gibi cihazlardan sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz. Firmamız hakkındaki tüm bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mangal’da Et Pişirme Tüyoları

Mangalda pişirilen etin lezzetli olabilmesi için çevirme işlemi çatal yerine maşa ile yapılmalıdır. Çatalla çevrilen etlerin içindeki sular ateşe aktığı için, pişirdiğiniz et adeta ota dönüşür. Unutmayın ki,

Kurban Eti Nasıl Saklanır?

Bir Kurban klasiği olan kavurmanın, etin yağsız ya da az yağlı kısmı ile yapılması gerektiğini belirten Dyt. Yeşim İşgüzar tüyolar verdi: Bir Kurban Bayramı klasiği olan kavurmanın, etin